Dlaczego organizowane przez nas wydarzenia są najlepsze?
 • PODEJMOWANIE NURTUJĄCYCH ZAGADNIEŃ Z CODZIENNEJ PRAKTYKI NAUCZYCIELA POLONISTY
  Eksperci w szerokiej perspektywie przedstawią praktyczne podejście do nowoczesnych metod nauczania języka polskiego i wdrożenia ich w klasie, ze szczególnym uwzględnieniem rozwijania u uczniów kompetencji poszukiwanych przez pracodawców na współczesnym rynku pracy.
 • AUTORYTETY I EKSPERCI-PRAKTYCY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
  Podczas kongresu swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem wynikającym z długoletniej praktyki w pracy z uczniami podzielą się poloniści i edukatorzy, m.in. Aneta Korycińska – Baba od polskiego, Łukasz Szeliga, Izabella Bartol czy Agnieszka Jankowiak-Maik.
 • PODEJŚCIE WARSZTATOWE
  Eksperci na przykładach omówią wykorzystywanie innowacyjnych metod pracy na lekcjach języka polskiego (i nie tylko) wraz z przedstawieniem kluczowych funkcjonalności wybranych platform i aplikacji edukacyjnych.
 • SESJE PYTAŃ I ODPOWIEDZI
  Łączymy teorię z praktyką i po każdym panelu umożliwiamy zadanie pytań prelegentom, a w przerwach – przedyskutowanie własnych doświadczeń i skonfrontowanie ich z doświadczeniami innych nauczycieli.
Weź udział w kongresie, szczególnie jeżeli:
 •  

  Chcesz prowadzić jeszcze efektywniejsze lekcje języka polskiego z wykorzystaniem nowoczesnych metod edukacyjnych, także tych uwzględniających korzystanie z mediów społecznościowych jako naturalnej przestrzeni uczniów „po szkole”.
 •  

  Twoim celem jest jak najpełniejsze przygotowanie uczniów do egzaminu (albo olimpiady) i poszukujesz alternatywnych metod pracy z uczniami zarówno zdolniejszymi, jak i tymi z trudnościami w uczeniu się, deficytami uwagi, dysleksją czy obniżonym nastrojem
 •  

  Poszukujesz ciekawych, nieszablonowych rozwiązań będących punktem wyjścia do stworzenia w klasie atmosfery przyjaźni, włączania, integracji i motywacji.
 •  

  Masz pomysły, które sprawdziły się w Twojej pracy, ale chcesz je udoskonalić i skonfrontować z pomysłami innych nauczycieli.
 •  

  Masz świadomość wyzwań stawianych przed edukacją polonistyczną i chcesz pomagać swoim uczniom rozwijać kompetencje przyszłości oczekiwane przez pracodawców na współczesnym rynku pracy
 •  

  Pragniesz poznać nowe sposoby omawiania „starych” lektur ze zwróceniem uwagi na obecne w nich motywy i wątki odnoszące się do trudnych tematów społecznych.
 •  

  Brakuje Ci pomysłów na kreatywne lekcje polskiego i chcesz się zainspirować, aby urozmaicić swoje zajęcia, wykorzystując m.in. elementy kodowania, memy i escape room.
 •  

  Chcesz wykorzystać doświadczenia z zakresu wykorzystania technologii cyfrowych w edukacji, a jednocześnie zapewnić uczniom pełnię bezpieczeństwa w strefie online.
Kontakt.
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel: 61 66 55 774
bok@forum-media.pl
konferencje@forum-media.pl
OPIEKUN MERYTORYCZNY
Klaudia Raflik
tel: 536 785 199
 klaudia.raflik@forum-media.pl
WSPÓŁPRACA I REKLAMA
Katarzyna Moskal
 katarzyna.moskal@forum-media.pl